Kurulduğu ilk günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen bir lezzet durağı... Kendine has sosları, Er Piliç marka etleri, özel terbiyesi ve sunumuyla "tadı damağınızda kalacak" bir lezzet denemeye ne dersiniz?
     2012 yılından bu yana Beşyüzevler halkına hizmet vermekte olan Tadıbeyaz Döner, her zaman taze ve kaliteli malzemelerle ürettiği lezzetlerini, samimi ortamında sizlere sunmaktadır. Hızlı ve sorunsuz paket servis ile lezzeti kapınıza kadar getirmekte ve kapıda ödeme seçeneği ile hizmet etmektedir...
     Firmamız; nitelikli ustaları ile sadece tavuk döner hizmeti vermektedir. Hergün üretilen sebzeli dönerler, özenle pişirilerek değerli müşterilerimize sunulmakta ve kendilerinden gelen olumlu düşünceler Tadıbeyaz Döner personeline motivasyon sağlamaktadır.
     Ekmeğinden sosuna kadar her detay özenle üretilen Tadıbeyaz Döner'de sadece Helal Kesim belgeli Er Piliç marka etler kullanılmaktadır. Gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Misyonumuz
  •  Değerli halkımıza kaliteden ödün vermeden hizmet sağlamak.
  •  Helal kesim ürünler ile üretim yapmak.
  •  Müşterilerimizin sağlığını gözardı etmeden, Haccp Genel Hijyen deklarasyonu çerçevesinde temiz ve sağlıklı üretim yapmak.
  •  Maksimum kalite, Minumum kazanç disturu ile son derece kaliteli olan ürünlerimizi en minummum fiyata değerli müşterilerimize sunmak.
  •  Paket servis siparişlerinde, değerli müşterilerimize en hızlı hizmeti sunmak.